en güvenilir bekar erkek alan oteller sevgiliyle flört etmek ücretsiz arkadaş arama karasu arkadaşlık sitesi flört hastalığı ruyada bir erkekle tanismak site tanismak icin italyanca tanışma metni kızla tanışma taktikleri facebook ciddi arkadaşlık sitesi ekşi tanışmak istenilen kıza ilk mesaj veteriner tek iş arama ilanları çöpçatanlık uygulamaları nedir arkadaş sitesi sakarya en güvenilir sen liceli bir erkek sizinle tanışmak isterim yeni insanlarla tanışmak için arkadaşlık sitesi samsun arkadaşlık sitesi listesi evlilik öncesi flört dönemi yıldızlı tanışma okulda kızla bayan arayan erkekler twitter beni sevmeyen bir adamla evliyim bayanlarla tanışma mesajları bekar erkek ingilizce arkadaş uyeliksiz tanisma siteleri rekolekcje dla singli знакомства randki w ciemno osiedle-nowiny

Gıda Sanayi Üretimlerimiz

Medikal Sanayi Üretimlerimiz

Ülkemizin geleneksel lezzetlerinden olan çiğ köfte, sadece bir yiyecek değil aynı zamanda bir tutkudur. Biz Yüksel Grup olarak geçmişi uzun yıl öncesine dayandığı rivayet edilen bu karşı koyulamaz lezzeti sevenlerine daha hızlı sunmak için makineleştirdik. Patente sahip olan makinalarımızdan dilerseniz Çiğ Köfte Sıkma Makinasını tercih edebilir ve sıkılmış olan çiğ köfteleri paketleyebilir, dilerseniz Lavaş Arası Çiğ köfte Sıkma Makinasını tercih edebilir ürünlerinize çeşit katabilirsiniz. Ürettiğimiz Çiğ köfte Sıkma Makinamızda AR-GE çalışmalarını el ile sıkılmış çiğ köfteyi baz alarak her biri aynı gramajda olmak üzere tasarladık. Standart Çiğ Köfte Sıkma Makinamızda, 1,5 Saniyede 2 köfte sıkabilmekte ve 23gr (+2,-2) köfte alınabilmektedir. 

    Şu an imalatımız olan Çiğ Köfte Sıkma Makine çeşitlerimizden bir diğeri ise Lavaş arası Çiğ köfte Sıkma makinamızdır. Kalıbımız 100 gr (+10,-10), 18 cm uzunlukta köfte alınabilmektedir. Saniyede 1 köfte sıkılabilmektedir.

   Makinamızın 4 kg haznesi bulunmakta ve bu hazneye hazırlamış olduğunuz çiğ köfteyi eklemeniz gerekmektedir. PLC ekranından hız ayarını yapmanız mümkündür. Böylelikle hızla sıkılan köfteleri dilediğiniz gibi paketleyebilirsiniz.

   Makinamız, 220 Volt elektrik ve 6 bar hava ile çalışmaktadır.

 

 

 

Patentli Tam Otomatik Burma Kadayıf Makinesi ,PLC kontrollü elektronik sistemi ile ful otomatik olarak tasarlanmış olduğundan hem zamandan hem de kalitesinden ödün vermeden kullanıcısına büyük bir fayda sağlar.

Devamını oku: Otomatik Kadayıf Makinesi

Kuru bakliyatlarına laboratuvar ortamında çimlendirilmeden önce kurutulması veya içerisindeki nemin alınması gerektiğinde böyle bir cihazın var olması kullanımda büyük kolaylık sağlamıştır. Şuanda kullanan firma Tarım Bakanlığı’na bağlı Tohum Tescil Bölümü’dür.

  • Makina 220 volt şebeke gerilimi ile çalışmaktadır.
  • Makina mutfak tüpü ve doğalgaz ile çalışabilme özelliğine sahiptir.
  • İsteğe bağlı olarak tabla sayısı artırılabilir.

Tohumların çimlendirme yapılacak alana düzgün ve pratik bir şekilde alınmasına olanak sağlar. Bu sayede tohum sayısı ve tohumlar arasındaki mesafe sabit kalır. 

İsteninilen adette tohum aktarma başlığı üretilebilmektedir. Görselde yer alan cihazımız ile her sefer de 100 adet tohumu çimlendirme alanına koyabilirsiniz.

 

Gıda Sanayi

Çiğ Köfte Makinesi

Ülkemizin geleneksel lezzetlerinden olan çiğ...

Dönerli Pişirme Ocağı

Makina 220 volt şebeke gerilimi ile...

Otomatik Kadayıf Makinesi

Patentli Tam Otomatik Burma Kadayıf Makinesi...

Tahıl Nem Alma Cihazı

Kuru bakliyatlarına laboratuvar ortamında...

Tohum Sayma Cihazı

Tohumların çimlendirme yapılacak alana düzgün ve...

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.