en güvenilir bekar erkek alan oteller sevgiliyle flört etmek ücretsiz arkadaş arama karasu arkadaşlık sitesi flört hastalığı ruyada bir erkekle tanismak site tanismak icin italyanca tanışma metni kızla tanışma taktikleri facebook ciddi arkadaşlık sitesi ekşi tanışmak istenilen kıza ilk mesaj veteriner tek iş arama ilanları çöpçatanlık uygulamaları nedir arkadaş sitesi sakarya en güvenilir sen liceli bir erkek sizinle tanışmak isterim yeni insanlarla tanışmak için arkadaşlık sitesi samsun arkadaşlık sitesi listesi evlilik öncesi flört dönemi yıldızlı tanışma okulda kızla bayan arayan erkekler twitter beni sevmeyen bir adamla evliyim bayanlarla tanışma mesajları bekar erkek ingilizce arkadaş uyeliksiz tanisma siteleri rekolekcje dla singli знакомства randki w ciemno osiedle-nowiny

Patentli Tam Otomatik Burma Kadayıf Makinesi ,PLC kontrollü elektronik sistemi ile ful otomatik olarak tasarlanmış olduğundan hem zamandan hem de kalitesinden ödün vermeden kullanıcısına büyük bir fayda sağlar.

  • ·         220 volt şebeke gerilimi ile çalışmaktadır.
  • ·         130 cm boy, 130 cm en, 135 cm yüksekliğe sahiptir.
  • ·         Mutfak tüpü ve doğal gaz ile çalışabilme özelliğine sahiptir.
  • ·         PLC kontrollü elektronik sistemi ile ful otomatik olarak tasarlanmış olduğundan hem zamandan hem de kalitesinden ödün vermeden kullanıcısına büyük bir fayda sağlar.
  • ·         Dış aksamları paslanmaz sacdan yapılmış olup hem sağlık hem de temizlik açısından avantaj sağlar.

Çalışma Prensibi;

Cihazın ilk önce ısıtma sistemi devreye alınır ve burma kadayıf pişirmek için özel yapılmış olan bakır 120 C dereceye kadar ısıtılır ve cihaz çalıştırılır. Önceden hazırlanmış olan kadayıf hamuru makinenin dökme haznesine konulur. Dökme ünitesi otomatik olarak hamuru makinanın üzerine bırakır. İşlem tamamlandıktan sonra bakır otomatik olarak durur. Hamur belli bir süre 120 C derecede bekletilir. Hamur piştikten sonra bakır otomatik olarak dönmeye başlar ve süpürme ünitesi devreye girerek bakırın üstündeki pişmiş burma kadayıfı kendi haznesine gönderir. Kullanıcı tarafından burma kadayıf damak zevkimize göre şekillendirilir. Makine bu şekilde çalışmaya devam eder.

Gıda Sanayi

Çiğ Köfte Makinesi

Ülkemizin geleneksel lezzetlerinden olan çiğ...

Dönerli Pişirme Ocağı

Makina 220 volt şebeke gerilimi ile...

Otomatik Kadayıf Makinesi

Patentli Tam Otomatik Burma Kadayıf Makinesi...

Tahıl Nem Alma Cihazı

Kuru bakliyatlarına laboratuvar ortamında...

Tohum Sayma Cihazı

Tohumların çimlendirme yapılacak alana düzgün ve...

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.